TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - już 4. numer w sprzedaży!
Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się

"Trening umiejętności społecznych" - świąteczny czwarty numer naszego kwartalnika jest już dostępny w rocznej prenumeracie wysyłkowej! Pismo  październik / grudzień 2020, można zamówić poprzez dodany formularz i otrzymać pocztą wprost do domu lub miejsca pracy.

Magazyn wydany jest w grzbietowym i pełnobarwnym popularnym formacie, nieco mniejszym niż A4. Na 150 stronach kredowanego papieru znajdziecie artykuły specjalistyczne dotyczące deficytów w sferze społecznej, jak również praktyczne rozwiązania i doświadczenia z zajęć naszych trenerów TUS, przeczytacie o ciekawych inicjatywach, książkach, filmach i grach. Znajdziecie materiały do natychmiastowego zastosowania w trakcie sesji treningowych. Wszystko wzbogacone profesjonalnym materiałem zdjęciowym i ciekawymi infografikami. Kwartalnik kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z deficytami w sferze społecznej (z zaburzeniem zachowania, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, z niepełnosprawnością intelektualną, z całościowymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu - w tym z zespołem Aspergera, z zaburzeniami i chorobami psychicznymi), nauczycieli przedszkoli i szkół, terapeutów i pracowników ośrodków integracji społecznej oraz rodziców. Naszym celem było przekazanie ważnej wiedzy w sposób przystępny i popularny!

W 4. numerze kwartalnika "Trening umiejętności społecznych" PAŹDZIERNIK/GRUDZIEŃ 2020 znajdziecie:

1) Mirosław Szczeglik "Niecodzienna coedzienność" - wywiad z Małgorzatą Łuczkiewicz, mamą 25-letniego Macieja, dotkniętego autyzmem, z Koszalina

2) Elżbieta Niklewska-Piotrowska "Rodzic i dziecko z niepełnosprawnością" - o mierzeniu się z niepełnosprawnością swego potomka i możliwościach pomocy

3) Justyna Rembiszewska-Urban "Mój Brat - mój Bohater" - co mógłby powiedzieć Hubert, starszy brat z zespołem Downa, swojemy młodszemu bratu Oskarowi?

4) Hanna Sagała "Reaktywne zaburzenia więzi w TUS" - jak pracować z RADem w treningach umiejętności społecznych

5) Mirosław Szczeglik "Nasz Dom: Mazowiecka 29" - reportaż z pewnego Domu...

6) Teresa Ulanowska "Dobre! Słowo" - o komplementowaniu

7) Jakub Błażej "Miłość, nienawiść i wszystko inne" - czyli o przeniesieniu w relacji terapeutycznej

8) Dominika Wielkiewicz "Szkoła miejscem terapii" - czy szkoła może stać się miejscem terapii?

9) Zyta Czechowska "TIK w TUS" - o wykorzystaniu najnowszych technologii informacyjno - komunikacyjnych w prowadzeniu treningów umiejętności społecznych

10) Robert Lubowiecki "Relacja - niełatwa sztuka" - swoisty narzędziownik

11) Renata Melzacka "Jak siostra z bratem, tak brat z siostrą" - czy może istniej rodzeństwo idealne, w którym brat jest dotknięty zespołem Aspergera?

12) Tytus Kaleta "Przymierze w relacji" - psycholog kliniczny o relacjach w terapii z trudnym pacjentem

13) Piotr Giers "Normalność. Granice w zachowaniu" - czym jest norma i normalność?

14) Mariola Nowicka "Emocje, które w głowie się nie mieszczą" - fim, który może pomóc w pracy trenera TUS

15) Narzędziownik "Kręgi Bliskości"

i.... jeszcze więcej materiałów!

Magazyn "Trening umiejętności społecznych" dostępny jest tylko w rocznej prenumeracie wysyłkowej - cena za 4 numery wraz z kosztami wysyłki to 220,00 zł brutto. Prenumeratorzy zyskują stałość ceny kwartalnika przez cały rok, liczne zniżki i bonifikaty, nagrody w konkursach i zabawach. Złożenie zamówienia na prenumeratę jest jednoczesne z zobowiązaniem się do zapłaty. Przez odpowiednie odznaczenie opcji na formularzu, można również zamówić prenumeratę począwszy od danego numeru (także archiwalnego)

Aby zamówić prenumeratę pisma należy pobrać formularz zamówienia prenumeraty kwartalnika TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZYCH, wydrukować go, wypełnić, zeskanować lub wykonać wyraźne zdjęcie i przesłać pocztą elektroniczną na adres:   
lub wypełniony dokument faksem tel./fax 943523475.


Do zamówienia należy dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty za prenumeratę 
w wysokości 220 zł na nasz rachunek bankowy:

ING 68 1050 1559 1000 0092 2641 2048

z dopiskiem "Prenumerata Trening Umiejętności Społecznych/nazwa zamawiającego".


Prenumerata zostanie uruchomiona po odnotowaniu wpłaty przez naszą księgowość.

TERAZ MOŻESZ KUPIĆ TEN NUMER KWARTALNIKA POJEDYNCZO - KUP TERAZ

Powrót
Drukuj
Pdf
Wypowiedz się
Debug toolbar